PROJEKTUJEMY NA THOR

THOR – REWOLUCJA W PROJEKTOWANIU NAWADNIANIA

 

 

Obecnie trudno sobie wyobrazić pięknie urządzony i zadbany ogród bez automatycznego nawadniania. Standardem stało się instalowanie systemów nawadniających zarówno w nowo powstałych, jak i już istniejących ogrodach.

 

Niewątpliwie najważniejszym i zarazem najbardziej problematycznym etapem związanym z nawadnianiem jest opracowanie kompleksowego projektu, który zawierać będzie wszystkie niezbędne wyliczenia i informacje potrzebne do instalacji osprzętu. Problemy, z jakimi można się zetknąć podczas projektowania nawadniania, znamy z własnego doświadczenia, ponieważ w branży ogrodniczej działamy już od kilku lat. Aby je zminimalizować, stworzyliśmy zupełnie nowy, autorski program do projektowania systemów automatycznego nawadniania. THOR to absolutna nowość na rynku. Dzięki naszej aplikacji projektowanie będzie tak łatwe i szybkie jak nigdy przedtem. Wykonanie profesjonalnego projektu zajmuje zaledwie kilka minut! Wystarczy wprowadzić kształt działki ( także na podstawie zeskanowanego planu), zaznaczyć obrys trawnika, rabat itp. oraz ujęcie wody, by na tej podstawie program sam wygenerował najbardziej optymalny układ zraszaczy.

 

 THOR jest bezkonkurencyjny, gdyż, wykorzystując metody sztucznej inteligencji, automatycznie:

  

  • dobiera dysze i zraszacze;
  • przydziela zraszacze do sekcji;
  • przeprowadza obliczenia hydrauliczne (dobór średnicy rur);
  • generuje kosztorys uwzględniający materiały i robociznę.

 

 Nieskomplikowana i intuicyjna obsługa programu sprawia, że bez problemu może być on użytkowany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. THOR to narzędzie skracające prace projektowe do absolutnego minimum, przy wykorzystaniu jego maksymalnej funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że dla firm projektujących i instalujących nawadnianie będzie to duże udogodnienie i, przede wszystkim, oszczędność czasu, a jak wiadomo, czas to pieniądz..

Strone projektował Zbigniew Całczyński :)